Team

Dorien Stuivenwold

directeur

Werkdagen: ma t/m vrij

Anita van der Zon

adjunct-directeur

Werkdagen: ma t/m don

Nathalie Akerboom

intern begeleider

Werkdagen: ma - woe - don

Marjolijn van Arkel

intern begeleider & RT

Werkdagen: di t/m vrij

Silver Kornegoor

groep 1/2

Werkdagen: ma t/m vrij

Angela Bouwmeester

groep 1/2

Werkdagen: ma t/m di

Tanja Brak

groep 1/2 & kindercoach

Werkdagen: din t/m vrij

Marion Steenvoorden

groep 1/2

Werkdagen: ma t/m di

Sanne Straatsma

groep 1/2

Werkdagen: woe t/m vrij

Ilse Brama

groep 1/2

Werkdagen: ma

Selina Griffioen

groep 1/2

Werkdagen: di t/m vrij

Alex Duivenvoorde

groep 1/2 & levelcoach

Werkdagen: ma t/m vrij

Simone Zwart

groep 1/2

Werkdagen: do t/m vrij

Willeke van Egmond

groep 1/2

Werkdagen: ma t/m di

Patricia van Haaster

groep 3

Werkdagen: ma t/m di

Esther Hoogervorst

groep 3

Werkdagen: woe t/m vrij

Lieke Vreeken

groep 3 & ICT

Werkdagen: ma t/m vrij

José Nulkes

groep 3

Werkdagen: di - woe

Ineke van den Berg

groep 4

Werkdagen: ma - woe - don - vrij

Amber de Winter

groep 4

Werkdagen: ma - di - don - vrij

Inge Teeuwen

groep 4

Werkdagen: ma t/m woe

Annelies van Diemen

groep 4

Werkdagen: don t/m vrij

Annemiek Koster

groep 5

Werkdagen: ma - di - don

Lara Soetekouw

groep 5

Werkdagen: di - woe - vrij

George van Kampen

groep 5

Werkdagen: ma t/m don

Sarah Vermeulen

groep 5

Werkdagen: woe t/m vrij

Jan Passchier

groep 6

Werkdagen: ma t/m vrij

Evelien Plug

groep 6

Werkdagen: ma t/m vrij

Peter Boelé

groep 7 & levelcoach

Werkdagen: ma t/m vrij

Maaike Sporre

groep 7

Werkdagen: don t/m vrij

Jim Duindam

groep 7

Werkdagen: ma t/m vrij

Romy Kokkelkoren

groep 7

Werkdagen: ma t/m vrij

Miranda Vrijhoeven

groep 8

Werkdagen: ma t/m don

Niki van der Togt

groep 8

Werkdagen: don t/m vrij

Iris Over de Vest

groep 8

Werkdagen: ma - di - don - vrij

Renate Kras

groep 8

Werkdagen: woe

Micha Luttik

vakleerkracht gymnastiek

Werkdagen: ma - woe - don - vrij

Mirjam Borsje

vakleerkracht gymnastiek

Werkdagen: di

Anneloes Meier

vakleerkracht muziek

Werkdagen: di - don - vrij

Merel van Grieken

onderwijsassistent

Werkdagen: ma t/m vrij

Conny Admiraal

onderwijsassistent

Werkdagen: di t/m don

Hilleke Boerhorst

onderwijsassistent

Werkdagen: ma - di - vrij

Yvette Groen

onderwijsassistent

Werkdagen: ma - di - vrij

Chris Guijt

onderwijsassistent

Werkdagen: ma t/m vrij

Ingrid Wijnands

administratie

Werkdagen: ma - don

André van Dam

concierge

Werkdagen: ma - di - don

Pien Berbée

concierge

Werkdagen: woe t/m vrij

Samirah Duindam

zwangerschapsverlof

Werkdagen: ma t/m vrij

Sanne Rooijakkers

zwangerschapsverlof

Werkdagen: ma - woe - don - vrij